פיתוח אפליקציות שופיפיי

אילוסטרציה בניית אתר

לאפליקציות שופיפיי ישנה גישה לAPI ייחודיים המאפשרים לפתח יכולות מתקדמות שיעזרו לבעלי חנויות. אפליקציות המתקבלות לחנות הרשמית של שופיפיי זוכות לחשיפה גבוהה לקהל לקוחות רלוונטי ואיכותי.

שאלות ותשובות

לא. ישנן אפליקציות פרטיות שאינן צריכות לעבור אישור של שופיפיי, ואפליקציות פתוחות לקהל הרחב, אותן ניתן להגיש לאישור לחנות האפליקציות.

יש לפתוח משתמש “פרטנר” על מנת להגיש אפליקציות ותבניות לחנות הרשמית.

שופיפיי מתחייבים לתשובה ראשונית תוך כשבועיים. האפליקציה תקבל אישור או תשובה בה הם יכללו את הסיבות בגינן הם לא אישרו את האפליקציה.

שופיפיי גובה 2.95% עמלה על תהליך החיוב אך שאר האחוזים מגיעים לבעל האפליקציה במלואם. אפליקציות המרוויחות יותר ממליון דולר בשנה ישלמו 15% נוספים.

ניתן לקבל את התשלום לחשבון Paypal, והוא מתבצע כל שבועיים.

אפליקציות שפיתחנו

RTL master Shopify app Logo

RTL Master

האפליקציה מאפשרת להתאים חנויות שופיפיי לעברית\ערבית בקלות. האפליקציה מתרגמת את מונחי המערכת, מיישרת את מבנה התבנית לימין ומציעה פיצ'רים נוספים.

Pine Raffle

האפליקציה מאפשרת ליצור הגרלות מתקדמות בחנות, על בסיס רכישה של מוצרים או ערך הזמנה. ניתן להעניק פרסים מגוונים למנצחים ולהציג את ההגרלה בחנות בעזרת ווידג'טים שונים.

east lottie shopify app logo

Easy Lottie Animations

האפליקציה מאפשרת הטמעת קבצי אנימציה מתקדמים מסוג Lottie בחנויות שופיפיי. האפליקציה מאפשרת שליטה מתקדמת במבנה ונראות האנימציות, והטמעה שלהם בכל מקום שתרצו בחנות.

מעוניינים בפיתוח אפליקציה לשופיפיי?
נשמח לעזור!